Výhra dorostu v Kozlovicích

Dnešním dnem začala jarní část Okresního přeboru dorostu. Zajížděli jsme do nedalekých Kozlovic a doufali v zisk tří bodů. Začátek zápasu jsme zvládni celkem dobře, hráli jsme ze zabezpečené obrany a kombinací jsme se snažili dostat k ohrožení soupeřové branky ,ale žádny gól nepřišel. Naopak ve 32.min. se ujímají vedení domácí když dokázali využít přečíslení 1:0: Od té doby byla naše hra nepřesná ale i přesto jsme se do pár slibných šancí dostali, bohužel bez úspěchu.Poločas jsme tedy prohráli 1:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou, Volný vystřídal Gřese. Druhou půli jsme začali rozhodně lépe, hned ve 48.min. po krásnem centru Sváčka hlavičkuje Vrtný, ale jeho hlavička letí těsně nad.V 56.min. se konečně dočkáváme branky a to po rohu zahrávaným Čížkem, který svým točeným centrem překvapuje gólmana a ten míč pouští za svá záda 1:1. V 67.min. se ujímáme vedení, po centru za obranu si Kučera obhazuje gólmana a dává do prázdné brány 1:2. Hned v 69.min. se po závaru před bránou prosazuje Klvaňa a o 5 minut později přidává i svou druhou branku 1:4. V 76.min. dochází k druhému střídáni, ze hřiště odchází střelec dvou branek Klvaňa a nahrazuje ho Šmíd. Ve zbytku utkání se už nestalo nic zajímavého a tak si z prvního mistrovského utkání odvážíme 3 body.

Sestava :                  Mirola