Přípravný zápas s Frýdlantem

Frýdlant : Fryčovice 5:3 (3:1)

Sestava: Mirola, Filipec, Šmíd, Zahradník, Mikeš, Bujnošek, Kokeš, Volný, Klvaňa, Pelger, Urbiš, Štefek

Branky: 5´-1:0, 11´- 2:0, 13´- 2:1 Filipec, 25´- 3:1, 47´- 4:1, 68´- 4:2 Pergel, 75´- 4:3, 89´-5:3

V sobotu jsme odehráli přípravný zápas s dorosty s Frýdlantu, kteří hrají kraj, tento zápas jsme odehráli s třemi kluky, kteří hrají za žáky a moc mile mě překvapili, jak se zapojili do zápasu s hráči o několik let staršími. Tento zápas se vyvíjel v režii domácího družstva, hned na začátku jsme dostali dvě laciné branky i když jsme dali branku na 2:1 dále nás soupeř přehrával a dokonce poločasu soupeř zvýšil na 3:1. Po poločase jsme si vyříkali nedostatky některých hráčů, kteří pojali hru trošku moc laxně. Kluci, i když hned na začátku dostali další branku tak začali konečně hrát to, co se po nich vyžadovalo. Začali jsme kombinovat hru a přestali jsme dělat chyby v obraně, začali jsme napadat soupeře, tato hra vedla k tomu, že jsme dali dvě branky a soupeř nevěděl, co má hrát. I když jsme si na konci zápasu nešťastným odkopem od brány vstřelili vlastní branku musím říct, že druhá půle byla přesně podle mých představ. Ještě jednou děkuji klukům Filipec, Urbiš a Štefek, kteří hrají za žáky, kteří nám pomohli odehrát tento přípravný zápas.

Trenér: Dalibor Mašlonka