Dorost opět ani bod!

Dnes jsme přivítali kluky z Dobré.Cíl byl opět jasný – 3body!!!Naše mužstvo nastoupilo velmi oslabené, když na zápas nedorazili 3 hráči.Stejně jako minulý týden jsme zaspali začátek utkání a ve 23.min obdrželi branku.První poločas byl soupeř lepším fotbalistou a poločasový výsledek si zasloužil.Do druhé půle nastupuje Šubert místo Mikeše.Přestože jsme celý poločas soupeře tlačili, nebyli  jsme schopni vypustit střelu na bránu.To se nám taky vymstilo, když v 81min zvyšují hosté na 0:2.Jen o 3min později snižuje Zahradník krásnou střelou z přímého kopu-1:2.Todle byla možná jediná naše střela za celý zápas a to samozřejmě nestačí!!!Tedy Fryčovice-Dobrá 1:2.

ŽK: 11.min Čížek,82.min Řehák
Příští  týden odehrajeme poslední utkání podzimní části .Našimi soupeři budou kluci z Kozlovic.