Dorost veze všechny body z Hukvald

Dorost Hukvaldy-Fryčovice 1:4 poločas 1:1

Za krásného sluného odpoledne si naši dorostenci vyjeli pro body na nedaleké Hukvaldy.Již od začátku byla vidět naše herní převaha.V desáté minutě po faulu na Kučeru kope Zahradník přímý kop a je z toho první branka zápasu,vedeme 0:1.Je tu 27 minuta a domácí vyrovnávají na 1:1.I když šancí jsme si vytvořili víc tak ani z jedné nebyla branka.Vrtný se snažil vsítit branku z dálky,ale nepovedlo se.Do konce poločasu se stav nemění a končí 1:1. Do druhého poločasu nastupujeme s jedním střídáním.Na místo Pinkavy nastoupil Kublák.V 53 minutě zvyšuje Král na 1:2.Přestože naše některé přihrávky byly nepřesné a zpracování míče zoufalé tak jsme se snažili a v 74 minutě se podařilo dorazit míč do brány Gřesovi,který je o minutu později vystřídán Šmídem.Za dvě minuty upravuje výsledek na 1:4 Král.Do konce zápasu se nic nezměnilo.Tento zápas se obešel bez karet.