Vratimov : Fryčovice 2:1 (1:1)
Sestava: Sobotík, Šugárek, Kokeš©, Volný (75´Šmíd), Válek, Ligocki (60´Tomek), Mikeš, Šubert, Busek (55´ Vašek)
Střídání: Vašek, Šmíd, Tomek, Cvaček
Branky: 20´Kokeš
V sobotu jsme sehráli mistrovské utkání ve Vratimově. Na hodně podmáčeném hřišti jsme se snažili hrát fotbal, ale bylo to moc těžké, hra se v prvním poločase stále měnila, ale soupeř měl, více se hry ve třech případech nás podržel gólman. Ve dvacáté minutě si Kokeš postavil míč ve vzdálenosti 25 metru a zahrával přímý kop, který zahrál tak dobře, že střelou vymetl vzdálenou stranu šibenice a vyhrávali jsme 1:0. Po velkém tlaku soupeře jsme ve 32 minutě dostali branku po skrumáži v šestnáctce a viditelné ruky hráče, který si zpracovával míč, v tuto chvíli začali, naši kluci reklamovat ruku a nesmyslně přestali hrát, tento hráč nám vstřelil branku a vyrovnal na 1:1. Na toto, reagoval náš kapitán a reklamoval u rozhodčího tuto ruku, za to reklamování dostal od rozhodčího žlutou kartu. Druhá půle, byla, asi deset minut v naší režii ale pak až do konce zápasu měl návrh soupeř a pořádně nám zatápěl a nutil naší obranu k stále větším chybám. Velkou hrubku vytvořil do teď neomylný brankář Kublák, který podběhl míč, nacentrovaný po rohovém kopu do malého čtverce a neobsazený hráče obranou v malém čtverci, potrestal tuto chybu a zvýšil na 2:1 pro soupeře.
Trenér: Dalibor Mašlonka