První domácí jarní výhra dorostu

Druhý zápas jara jsme odehráli na domácí půdě proti Václavovicím. Začátek zápasu byl vyrovnaný a hra se odehrávala především ve středu hřiště. První šance přišla až ve 30.min. po rohovém kopu, ale Zahradník hlavičkoval vedle. O dvě minuty později kopal přímý kop Čížek, ale s jeho pokusem si gólman počínal bezchybně. Ve 42.min. se v šanci, po přihrávce Vrtného, ocitl Bujnošek, ale i s jeho střelou si gólman poradil. To bylo v první půli vše a tak bylo skóre 0:0. V druhém poločase jsme čekali na první příležitost do 62.min, kdy po rohovém kopu hlavičkoval Vrtný a po něm se snažil o dorážku Král, gól však z toho nebyl. Gólu jsme se dočkali v 66.min. a to po pokutovém kopu který proměnil Vrtný 1:0. V 68.min. obdržel Kučera žlutou kartu. Přichází 79.min a Bujnošek si dobrým napadáním vynutil chybu gólmana po které dával do prázdné brány na 2:0. V 82.min. dostává Kokeš žlutou kartu. V 84.min. odchází ze hřiště Sváček, nastupuje za něj Šmíd a o chvíli později opouští hřiště také Bujnošek za kterého nastupuje Mirola M.. V 89.min. ještě Kučera upravil skóre na 3:0. V poslední minutě zápasu obdržuje zbytečnou žlutou kartu Zahradník. To bylo vše a tak 3 body zůstaly doma.
Sestava : Mirola L.