Dorost těsně prohrál v Raškovicích

V druhém zápase se naši dorostenci utkali s velice silným soupeřem - Raškovice, kteří v prvním zápase zdolali 10:0 kluky z Palkovic.Jelikož máme v týmu neschopné lidi,odjížděli jsme na zápas ve 12 (1 žák).Začátek zápasu byl pro naše kluky velmi katastrofický, kdy se soupeř už v 6min dostává do vedení.Je tady 11min a Vrtný střílí gól, který bohužel nebyl uznán kvůli ruce.Hned o minutu později zvyšují Raškovice na 2:0.Uteklo 12min a domácí již zvyšují na 3:0 a o další 3min na 4:0.Tímto skončil první poločas a to velmi špatně pro náš tým.Do druhého poločasu jakoby nastoupilo úplně jiné mužstvo, naši kluci předváděli o 100% lepši fotbal.Hned ve 49min snižuje po závaru v šestnátce Šubert.55min a další neuznaný gól z naší strany, kdy údajně Šmíd stál v ofsajdové pozici.Naši kluci stále tlačili, ale štěstí nepřálo, když v 73min střílí Masopust další gól, který OPĚT není uznán!!(již třetí neuznaný)!Uběhlo 6min a Šmíd v obrovské šanci sám před brankářem nedává.Stálý tlak se projevuje v 86min, kdy si Vrtný došel pro penaltu, kterou také sám proměňuje a hned o 3min později střílí tentýž hráč z přímého kopu-4:3.V nastavením, které trvalo pouhých 45 sekund už jsme nic nevymysleli a tak odjíždíme domů s prázdnou.
Doufám, že hráči jako Řehák, Kučera se vzpamatují a taky se příjdou někdy ukázat a nebudou lhát trenérovi a celému týmu do očí!!A také chci připomenout výboru, že Zahradník Radek je STÁLE hráčem dorostu!!!!