Fryčovice : Frenštát p.R.

Frenštát pod Radhoštěm - Fryčovice  2:2 (2:2)

Sestava: Kublák F., Busek(Tomek), Sobotík, Šmíd( Urbiš), Šugárek, Mikeš, Kokeš, Volný( Kološ), Šubert, Gold( Karol), Ligocki( Vašek)

Náhradníci: Urbiš, Kološ, Karol, Tomek, Vašek

Dne 17.08.2013 v 15:45 hod. jsme doma sehráli naše první mistrovské utkání v krajské soutěži s celkem Frenštát pod Radhoštěm. Hra byla celkem vyrovnaná ale my jsme po dvanácti minutách soupeři  vstřelili branku, když utekl po pravé straně Ligocki a s šestnáctky vystřelil po brance a tuto střelu soupeřův brankář vyrazil před sebe a dobíhající Volný s přehledem překonal brankáře a vstřelí branku. Naši kluci po vstřelené brance stále udržovali tempo hry a ve dvacáté minutě vběhl  do šestnáctky Petr Gold, kterého musel soupeř zastavit faulem a kopala se penalta, kterou s přehledem proměnil Martin Šmíd a vedli jsme dva nula. Frenštát se po dvou brankách probral a začal běhat a ohrožovat naší branku po několika dobrých zákrocích našeho brankaře F. Kubláka se soupeři podařilo vstřelit první branku a před koncem poločasu i druhou, poločas skončil 2:2. Druhá půle,  nám ani soupeři nepřinesla žádnou branku a hra byla vyrovnaná a k žádným vážným situacím už nedošlo.

Trenér:  Mašlonka