Dorost poráží doma Frýdlant n.O.

Dnes nás čekal další z těžkých soupeřů. Zavítal knám tým z Frýdlantu n. O. Na první šanci se čekalo do 20min. když Vrtný levačkou vyzkoušel pozornost golmana. Ve 27min. musel kvůli zranění střídat Kučera a místo něj nastupuje Klvaňa. O chvíli později nastřeluje Gřes v jasné šanci pouze břevno. Ve 45min. jsme se konečně dočkali branky a to když po krásném centru Volného se trefuje hlavou Zahradník (1:0). Do druhého poločasu nastupujem aktivně. Ve 49min. stříli Vrtný ale branku mijí. O minutu později zkouší štěstí i Zahradník, ale chyběla opět přesnost. V 53min. byl v další šanci Čížek, ale golman jeho pokus bez problému chytá. Poté jsme polevili a soupeř nás začal tlačit. V 73min. byl faulován Čížek a musel vystřídat. Na jeho místo nastupuje Kublák. Tlak soupeře končí až v 82min. a to když Vrtný obchází čtyři hráče a levačkou zavěšuje (2:0). V 85min. měl Král velkou šanci na vstřelení třetí branky ale přestřelil. V 88min. odchází ze hřiště Klvaňa a nahrazuje ho Pinkava.To bylo poslední co se v utkání stalo a tři zasloužené body zůstaly doma.