Výhra dorostu v Lískovci

Lískovec-Fryčovice 0:2 (0:1)
Hned na začátku utkání jsme ukázali soupeři, že jsme nepřijeli bránit. Už ve 3min. jsme trefili břevno po rohovém kopu. V 7min. odchází za lajnu Vrtný s krvavým šrámem na hlavě po nechtěném kopanci protihráče. Utkání bylo ve velkém tempu, hrálo se nahoru dolu a nám akorát chyběla koncovka. Ve 35min. jsme měli kopat penaltu, Zahradníka jasně sekli zezadu, ale rozhodčí „jakoby“ nic neviděl. Ve 44min. jsme se konečně dočkali branky. Po rohovém kopu se trefil hlavou Zahradník (0:1). Do konce poločasu jsme si výsledek pohlídali.
Začátek druhého poločasu se odehrával spíše ve středu hřiště. V 64min. nastupuje Kublák za Mikeše. V 70min. střílí Gřes branku po krásné přihrávce Volného (0:2). V 77min. pálí dalekonosnou pumelici těsně nad bránu Vrtný. V 89min. nastupuje Pinkava za Strakoše a o minutu později Šmíd za Gřese. V nastavení domácí zkouší střelou našeho brankáře Mirolu, který v pohodě střelu likviduje. Zápas končí a vezeme si domu tři zasloužené body!!! Zápas se odehrál bez karet
Sestava: Mirola