Palkovice : Fryčovice

Na další utkání zajížděli naši dorostenci do nedalekých Palkovic.Soupeř držel pouze s 1 bodem poslední příčku tabulky a proto jsme nebrali nic jiného než výhru.Bohužel se nás na utkání dostavilo přesně 11 hráčů a tak trenér musel opět čarovat.
Již od začátku nehráli naši kluci svou hru a přizpůsobovali se jen hře soupeře.Avšak do šancí jsme se dostávali, 7.min Vrtný hlavou nad, 16.min Zahradník z dálky-golman lape, 30.min Vrtný opět hlavou vedle po rohu Kučery, 33.min tentýž hráč utíká obraně, ale levou nohou střílí slabou střelu vedle, 36.min v šanci Šmíd, hned po něm Masopust-oba nedávajíl.O 2 minutky později vychytává šanci hostů Kublák.Konečně minutu na to otvírá krásnou střelou z dálky Řehák!!!0:1.V další šanci Rimel, bohužel těsně vedle.Minuta před koncem poločasu vypouští střelu Zahradník, ta se odráží od tyče a naštěstí pro nás si domácí sráží balón sami do branky-0:2.
Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit s lepší hrou.Avšak to se nám nedaří a opět hrajem to strašné co v poločase prvním.55.min nastřeluje Rimel břevno,66.min po centru Krále Vrtný opět hlavou nad.Je tady 80.min a konečně se trefuje Vrtný-0:3, dvě minuty nato zvyšuje Kokeš-0:4.V další minutě také domácí chtěli něco předvést, míč končí pouze na našim břevně.Je tady 6min do konce utkání a opravdu velká spálená šance Vrtného!!!Ten si ale z následného rohu napravuje reputaci a uzavírá hlavou na 0:5.
Kluci odehráli opravdu nejhorší utkání v poslední době, naštěstí 3 body si vezou domů!