Sedliště : Fryčovice

V předposledním zápase zajížděli naši dorostenci do Sedlišť kde už 2 roky nevyhráli!Letos to tedy chtěli napravit, ale jako naschvál se sešlo jen 9 hráčů včetně golmana.I s stakovým počtem jsme ale odjeli a přes tento handicap chtěli urvat nějaký ten bod.

Sestavu poskládal trenér ze 4 obránců a 4 záložníků, tudíž jsme hráli bez utoku.Domácí měli celou svou půli pro sebe a tak mohli společně kombinovat.Naši kluci se nedali a soupeře napadali, 34.min šance Vrtného,35.min ŽK Mikeš,37.min zkouší Rimel-nad.Běží 39min a rozhodčí nezliskal jasný pokutový kop na Vrtného.Tentýž hráč zkouší ještě o 3min, bohuželnad.Hned v další minutě koštuje bránu Volný, brankář vychytal.Je tady 44min a konečně vstřílíme bránu, když po krásne nahrávce Kučery se trefuje Vrtný-0:1!!!
Druhý poločas jsme začli smolně když si ve 47min sami dotlačíme míč do vlastní brány-1:1.Od této doby si bereme hru do svých rukou a soupeře krásnými kombinacemi přehráváme od 55min to zkouší Zahradník-kopl krtka-vedle, Rimel, Kučera, Volný, Vrtný – všechny střely bohužel vedle nebo do brankářových rukou.75min a domácí zahrávají v šestnátce rukou a Rimel se nemýlí-1:2.4min nato tentýž hráč dalekonosnou střelou zvyšuje na 1:3!!!Ještě šance Kokeše a Volného a konec zápasu!
Chci pochválit všechny co se na zápas dostavili, protože  tak super výkon jsme nepodali za celý podzim a to znovu podotýkám že jsme hráli pouze v 9!Dokonce i trenér domácích „čuměl“!
Trenér:Polášek Miroslav
Vedoucí, masér a maskot:Nevludová Dagmara