Fryčovice : Staré Město

Fryčovice: Staré Město 3:2 (2:0)

Sestava: Šugarek ( Gilar 72´), Volný, Urbiš ©, Busek, Mikeš, Kološ, Kublák, Gold ( Válek 61´) Ligocki, Sobotík, Šubert( Giňovský 76´).

Střídání: Gilar, Giňovský, Válek.

Dnešní zápas na domácím hřišti s celkem Staré město bylo velmi dramatické a do poslední chvíle napínavé. Po velkém tlaku na začátku utkáni od soupeře, kdy v 10´nastřelili tyč a ve 14´nesmyslně Kološ fauloval v naši šestnáctce a umožnil soupeři kopat penaltu, tuto naštěstí neproměnili. Po této neproměněné penaltě jsme zápas otočili v náš prospěch, kdy si kapitán Urbiš převzal na polovině míč a středem hřiště neatakován vystřelil asi z 20 m a prověřil soupeřova brankář. Asi po minutě hry se Urbišovi, podařilo vybojovat míč na půli hřiště a nastala stejná příležitost, jak před chvílí ale z 30m a tuto střelu už brankář nechytil a vedli jsme 1:0. Asi ve 33´, kdy jsme neustále byli aktivnější a tlačili na soupeře, opět Urbiš vybojoval míč a pěknou přihrávkou uvolnil Petra Golda do brejku a ten této příležitosti využil a překonal brankáře a rázem jsme vedli 2:0.

Druhá půle začala opět hrou obou mužstev nahoru a dolů soupeř se sice dostal do několika vyložených příležitostí, ale dnes nás podržel brankář Kublák. V 66´ se uvolnil po levé straně Šugárek, který naservíroval míč do malého vápna a Ligocki trestal třetím gólem. Po několika vystřídáních se náhle změnila hra a soupeř začal přidávat na obrátkách a my jsme přestali stíhat a dělali jsme neustále chyby a začali jsme faulovat. Soupeř pod tímto stálým tlakem využil našich chyb a v 85´snížil na 3:1 a v 87´ přidal další branku na 3:2 a tlak, neustával. Naštěstí se už soupeři nepodařilo vstřelit branku a my jsme konečně vybojovali tři důležité body.

trenér: Dalibor Mašlonka