Jednoznačná výhra dorostu

Poslední kolo jarní části odehrál náš dorost na domácí půdě proti Palkovicím. První šanci zápasu měl ve 14.min. Král, ale samostatný únik na gólmana se mu nepodařil proměnit. Ve 28.min. se do další šance dostává Řehák, střílí však mimo bránu. Další šance v první půli jsme si nedokázali vytvořit a tak bylo v poločase skóre 0:0. Do druhé půle jsme nastoupili aktivněji, ale šance Vrtného ve 47.min byla nevyužita. O minutu později jsme se však dočkali prvního gólu, když jsme po faulu na Krále měli možnost zahrávat pokutový kop a Vrtný se nemýlil 1:0. V 52.min. dostal Čížek žlutou kartu. V 57.min. zkoušel štěstí Kučera, jeho střela však letěla nad bránu. V 59.min. Vrtný nedokázal usměrnit hlavičku z malého vápna do brány a míč skončil opět nad. V 60.min. přidává druhou branku Mikeš po dorážce střely Čížka 2:0. V 63.min. přišel krásny fotbalový moment, Kokeš se z 35 metrů nebál opřít do míče a jeho dělovka skončila přesně v horním růžku brány 3:0. V 66.min. přidává svůj druhý gól Vrtný 4:0. O minutu později už vedeme 5:0, druhého gólu se dočkal také Mikeš. V 68.min. střídáme, hřiště opouští Bujnošek a nahrazuje ho Strakoš. V 82.min. jsme přidali poslední gól a to po centru Kučery, který si soupeřova obrana sráží do vlastní brány. Zápase tedy skončil 6:0. Dorost se tedy po sezóně umístil na druhé místě s nadějí na postup !!!