Dorost byl nad síly lídra tabulky

Odehráli jsme zápas proti Frýdlantu n. O., kterým patří první místo v tabulce. První problém nastal hned po příjezdu, kdy nám bylo oznámeno, že zápas musíme odehrát na umělé trávě. Druhý problém přišel v 11.min. kdy jsme po rohovém kopu inkasovali 1:0. V 17. min. obdržel Čížek žlutou kartu. Ve 26. min. se k nám přiklonilo štěstí a domácí nastřelují pouze tyč naší brány. V 31. min. už jsme ovšem potřebné štěstí neměli a po střele z hranice šestnáctky prohráváme 2:0. Do konce poločasu se nám podařilo aspoň snížit brankový rozdíl a to když gólman neudržel střelu od Zahradníka. Poločas tedy skončil 2:1. Hned na začátku druhé půle jsme měli tutovou šanci na vyrovnání, ale neproměnili jsme a z následného protiútoků jsme obdrželi branku na 3:1. Po téhle brance naše hra totálně upadla a už jsme se jen bránili. v 60.min. jsme nedokázali odkopnout míč ze závaru před naší brankou a soupeř zvýšil svůj náskok už na 3 góly 4:1. V 75. min. jsme inkasovali ještě jednou, domácí dostali možnost zahrávat pokutový kop a nemýlili se 5:1. Tak taky nakonec utkání skončilo.
Sestava : Mirola