Vítězství dorostu v Palkovicích

Palkovice-Fryčovice 1:4 (1:4)

Ve středečním odpoledni jsme jeli změřit síly s týmem z Palkovic. Nic jiného než vítězství jsme nečekali, jelikož Palkovice se nachází na předposledním místě v tabulce a my chtěli prodloužit naší vítěznou sérii na šest zápasů. Už v 1min. se ujímáme vedení po rohovém kopu, branku vstřelil Gřes (0.1). O chvíli později zkouší brankáře dalekonosnou střelou Zahradník. V 5min. si nabíhá Kučera do ulice, dostává míč od Gřese a v poklidu zakončuje. (0:2). Domácí mohli snížit po chybě Řeháka v obraně, ale naštěstí šla střela mimo. Ve 14min. dává branku Vrtný po krásné křížené střele (0:3). V 18min. si rozjíždí akci Král a taky si ji sám zakončuje (0:4). Ve 27min. hosté pálí z přímého kopu, Mirola s přehledem likviduje. Je tady 33min. a hosté snižují po rohovém kopu (1:4)!  Do konce poločasu jsme si výsledek pohlídali. A tímto jakoby naše chuť ke hře padla… Co se dá říct o druhém poločasu, je jen to, že v 75mi. nastupuje Pinkava za Vrtného  a o chvíli později Šmíd za Strakoše. Nedalo se na to dívat! Chyby v obraně, rozehrávce a jediná přímá střela od Pinkavy! Doufám, že se kluci do sobotního domácího zápasu s Frýdlantem dají dohromady a ukážou svou sílu a chuť k fotbalu.