Důležitá výhra dorostu

Náš dorost v sobotu přivítal celek ze Sedlišť, který se chlubil druhým místem tabulky. K utkání nemohl nastoupit náš kapitán, tudíž jsme sestavu museli zcela změnit. První poločas jsme si pěkně nahrávali do nohy, ale chyběla nám koncovka! Za celý poločas jsme nebyli schopni vystřelit na bránu. Útoky hostů jsme si pohlídali a tak první poločas končí bez branek 0:0.
Do druhé půle jsme nastoupili beze změn. Až ve 53 min opouští hřiště Bujnošek a místo něj nastupuje Klvaňa a hned o 3 min později na hřiště přichází Šubert za Mikeše. Máme tady 59 min a domácí konečně skórují!!! Z dálky se skákavým balónem trefuje Kokeš!! 1:0. V 65min žk obdržel Sváček, v 70min jde Sváček dolů, místo něj nastupuje Kublák. Posledních 15 min se naši dorostenci dostali pod tlak, ale nenechali soupeře dostat se do koncovky. Ještě v 84 min střídal Šmíd za Čízka. Závěrečný hvizd a naši dorostenci si vydřeli těžké 3 body!
Normálně by předběhli naši kluci Sedliště o 2 body, ale z důvodu kontumace zápasu Kunčice : Sedliště,který původně zkončil remízou 2:2 (kontumováno protože za Kunčice hráli hráči na černo).Tudíž jsme za Sedlištěma  pouze o skóre a budeme doufat, že ještě někde ztratí a my vyhrajem!