Fryčovice : Petřvald u Karviné

Fryčovice : Petřvald u Karviné  1:0 (0:0)
Sestava: Kublák F., Busek(70´ Adamovský), Sobotík,  Urbiš (85´Válek), Šugárek, Mikeš (55´Tomek), Kokeš, Gold (45´Volný), Kološ, Šubert, Ligocki (65´Cvaček)
Náhradníci: Adamovský, Volný, Cvaček, Tomek, Válek
Po debaklu v Brušperku jsme sehráli zápas s Petrovicemi u Karviné na hřišti v Hukvaldech. Tento zápas se nedal, vůbec srovnat s tím minulým kluci od prvních minut se snažili tlačit na soupeře, vypracovali si několik gólových situací několik přímých kopů, scházelo jen zakončení. V druhém poločase po několika vystřídáni jsme si také, vypracovali nějaké šance ale i soupeři začal vystrkovat růžky, povedlo se mu několik tahu na bránu naštěstí bez zakončení po chybách v zadních řadách. Bylo asi patnáct minut do konce zápasu, kdy jsme zvýšili obrátky a začali, jsme bušit do soupeře, měli jsme čtyři rohy při kterých, se podařilo Volnému krásně zakončovat hlavou do brány ale jen do brankářových rukou a několika přímých kopů, které jsme nedotáhli do konce.  Na konci utkáni po devadesáte minutě hrací doby, kdy rozhodčí řekl hráčům, že bude nastavovat ještě dvě minuty,  si zpracoval míč na půli hřiště kapitán Kokeš a tahem na bránu a krásnou přihrávkou po zemi na hráče Filipa Volného, který v poslední chvíli špičkou kopačky posunul kolem soupeřova brankáře míč, do sítě a vyhráli jsme tento vydřený zápas 1:0.
Trenér:  Mašlonka