Fryčovice : Janovice

Fryčovice: Janovice- 7:2(3:0)
Sestava: Kublák, Mikeš, Řehák, Rimel, Klvaňa, Šubert, Kokeš, Volný, Zahradník, Kučera, Vrtný
Náhradníci: Král, Filipec, Masopust
Dnes 25.5.2013 jsme sehráli na domácím hřišti mistrovské utkání s celkem Janovice, které jsme vyhráli 7:2 (3:0).  Toto utkání jsme hráli v pohodě fotbalově a hlavně jsme si vytvářeli brankové příležitosti z rohových kopu v kterých se prosazoval náš i v naší „A“ skupině nejlepší střelec Jan Vrtný, který po třech zastřelovacích hlavičkách se  v 29´, 34´a 38´minutě trefil mezi tři tyče a dal tři branky a poločas skončil 3:0. Tohoto střelce jsem nechal po poločase odpočívat proto, že již měl v nohách zápas za Staříč a hlavně ho v pondělí čekala závěrečná zkouška z dospělosti maturita, kterou hravě zvládnul a tímto mu blahopřeji k tomuto životnímu úspěchu. Dále k fotbalu, po vystřídání našeho střelce v 46´za Lucu Krále, který hned po zahájení druhého poločasu vyslal rychlou přihrávkou Kučeru do samostatného nájezdu na brankáře soupeře, kterého překonal a zvýšil skóre na 4:0. Opět jsme zahrával rohový kop a v 49´, který rozehrával Kučera  v malém vápně našel Krále, který neváhal a zvýšil na 5:0. Po páté brance jsme začali trošku polevovat v 55´vystřídal Filipec, Klvaňu a v 60´ vystřídal Masopusta,  Rimla. Rimel do této chvíle,  hrál na postu stopera s Řehákem kvalitní obranu, hlavně ho čekal nedělní zápas za „A“ muže. Naše hra se začala trošku v zadních řadách hroutit, docházelo k nedorozumění mezi hráči a začali jsme trošku zapomínat na zadní vrátka proto jsme v 69´ dostali branku na 5:1. Po rozehráni se Král dostal za obranu až k lajně vedle branky a ve snaze vrátit míč do vápna, trefil protihráče, který si srazil balon do brány  a opět jsme zvýšili náskok na 6:1. Kluci si mysleli, že už nemusí běhat zpět k své brance a nechali dvakrát vyniknou našeho brankáře Kubláka. Ale v 75´už toho bylo i na našeho brankáře moc a dostal druhou branku na 6:2. Do konce zápasu už chyběli dvě minuty, když Masopust vstřelil naší poslední branku a vylepšil skóre na 7:2.
Trenér: Mašlonka