Dorost veze dva body z Metylovic

dorost Metylovice - Fryčovice 1:2 poločas 1:0

Již ve čtvrté minutě dochází ke zranění Sváčka. V oslabení, kdy byl Sváček za lajnou se domácí ujímají vedení. Do osmé minuty se Sváček snažil zraněný kotník rozběhat, ale nakonec musel střídat. Na hřiště šel místo něho Strakoš. Skoro celý poločas měli domácí převahu. Devět minut před koncem prvního poločasu se pokusil o branku Vrtný, ale brankářovi přimo do rukou. Poločas končí 1:0.
Do druhého poločasu nastupujeme s dvojím střídáním. Z hřiště odešel Šmíd a Pinkava. Na jejich místa nastoupili Klvaňa a Král. Vrtný se snaží kopnout branku z dálky, ale asi pět ran má špatný odhad na střelů a míč končí tři metry od brány. V 60 minutě střílí Čížek pokutový kop, který mu brankář vyráží a kopeme roh. I když jsme kopali tři rohy po sobě, ani jednou se nepodařilo zakončit tak, aby z toho byla branka. Je tu 69 minuta a vyrovnává Gřes na 1:1, který k tomu přišel tak trochu jak slepý k houslím. O dvě minuty později po přihrávce Vrtného zakončuje Gřes na :1:2. V 86 minutě dochází ke čtvrtému střídání odchází střelec dvou branek Gřes a nastupuje Kublák. Do konce zápasu chybí 4 minuty a ani nám ani domácím se nepodařilo vsítit branku. Tak si kluci odvážejí domů tři body. No snad budou příští týden v lepší formě kdy k nám dojede Čeladná..