Dorost doma remizoval s Lískovcem

V dalším kole jarní části k nám zavítal tým z Lískovce. Z prvního gólu jsme se radovali hned ve 3.min. a to když Kučera svým důrazem vybojoval míč a poté prostřelil gólmana 1:0. Vedení jsme si neudrželi moc dlouho, v 7.min. jsme po chybě v obraně inkasovali gól na 1:1. V 19.min. se však znovu ujímáme vedení, když byl po faulu na Šuberta odpískán pokutový kop, který Vrtný proměnil 2:1. V prvním poločase jsme měli ještě několik tutových šancí na zvýšení skóre, ale žádnou z nich jsme nevyužili a tak poločas skončil naším vedením 2:1. Ve druhém poločase jsme se začali přizpůsobovat hře soupeře a byli to právě oni kteří se začali dostávat do dobrých šancí na vyrovnáni. Tlak jsme vydrželi až do 79.min. to hosté zahrávali přímý kop z hranice šestnáctky a bohužel se nemýlili 2:2. V 84.min.opustili hřiště Šubert s Králem a na jejich místa přišli Bujnošek s Gřesem. Ani jednomu týmu se už ale nepovedlo skórovat a tak utkáni skončilo stavem 2:2.

Sestava : Mirola