Skotnice : Fryčovice 2:0 (1:0)
Sestava: Kokeš©, Volný, Tomek, Sobotík, Mikeš, Šubert, Kološ, Kublák, Šugarek, Ligocki ( 83´Busek), Gold (65´Válek)
Střídání: Válek, Busek, Gilar(g)
Karty: žádná
Dnešní poslední zápas podzimu jsme sehráli s celkem Skotnice na jejich domácím hřišti, toto hřiště bylo ze všech hřišť, co jsme hráli nejhorší, krátké, hrbolaté a strašně rozbahněné. Tento celek je z dvěma mužstvy, které jsou na prvním místě z 29 body. Proto jsme do zápasu nastoupili s respektem a posílili jsme zadní řady, kapitánem Kokešem aby hrál defenzívního záložníka, a v útoku jsme nechali jednoho hráče na příležitostní brejky. Tato hra se nám dařila, vypracovali jsme si nějaké individuální příležitosti ale i soupeř neváhal a využíval své vysoké hráče, ke střelám z dálky, podařilo se jim dvakrát nastřelit tyč, ale jinak se naši kluci snažili, aby se nedostáli k naší brance. Po několika sporných, rozhodnutí rozhodčího se po naši chybě ve středu zálohy podařilo soupeři zatlačit a v 39´ vstřelit branku. Ještě do konce poločasu, jsme se snažili tlačit na soupeře, aby udělal chybu, soupeř v šestnáctce ve 44´ při špatném odskoku míče zahrál rukou, ale rozhodčí tuto ruku neuznal a hned po té ukončil poločas. V druhém poločase nám dal soupeř na začátku po střele z dálky tyč, ale pak jsme se snažili držet krok a trápit soupeře po několika vybojovaných rozích jsme měli v 60´opět velkou šanci, když po odehraném rohu šel do výskoku Kokeš, aby zakončil hlavou v malém vápně, toto mu soupeř však nedovolil a stáhnul ho rukou k zemi, míč se dostal k našemu hráči Šubertovi, který krkolomnou tečí umístil míč jen do brankářových rukou, a opět se penalta na Kokeše nekopala. Dále jsme se snažili tlačit do soupeře, který se po celé utkáni nechoval, že se pohybuje na předních místech a jak to už bývá, když se někdo moc snaží tak v 70´ jsme minuli ve středu zálohy míč a rozběhlý soupeř obhodil obránce, který se zalekl a otočil se reflexivně zády k soupeři a už bylo lehké zakončit a zvýšit na 2:0. Do konce zápasu jsme už neměli tolik sil tlačit a soupeři stačil výsledek. Moc klukům děkuji, za dnešní odehranný zápas jen mě mrzí, že ti nejzkušenější hráči, kteří by měli držet mužstvo, a makat nejvíce nemyslím tím kapitána Kokeše, nejdou do sebe a nemakají na sobě a hlavně ne pro mužstvo.
Trenér: Dalibor Mašlonka