Mořkov : Fryčovice

Mořkov : Fryčovice 4:2 (2:2)

Sestava: Šugarek, Volný, Kokeš© (Ligocki 8´)- ( Cvaček 75´), Urbiš , Busek, Mikeš, Kološ, Kublák, Gold, Sobotík, Šubert.

Střídání: Cvaček, Ligocki, Válek.

Je to neuvěřitelné, ale proti posledním klubům v tabulce se nám vůbec nedaří a ještě na jejich hřištích. Měli jsme informace, že v Mořkově se nevyhrává ale tak? V první minutě po rozehráni, míče jsme hned faulovali na naší půlce a pěkný prudký centr do našeho vápna na který jsme nereagovali nás stal první branku. A to, nebylo vše v osmé minutě se v souboji střetl náš kapitán Kokeš a pro zraněné koleno hned musel střídat a má po sezoně. Nastala desátá minuta a soupeřův brankář vykopával míč, tento se dostal za naši statickou obranu a prohrávali jsme 2:0. Něco neuvěřitelného stejný začátek jak v Horní Suché jsme si řekli na lavičce. Naštěstí přišla změna a kluci se vzchopili a vytvořili si několik šancí. Jedna klíčová byla průnikem po levé straně Kološe, který se dostal za obranu a v šestnáctce byl zezadu sražen ale rozhodčí vůbec nezareagoval. Opět podobná situace ale středem hřiště, kde byl zfaulován Urbiš, toto už rozhodčí zapískal, ale faul vytáhl za šestnáctku něco neuvěřitelného. Naštěstí se k přímému kopu postavil Petr Gold a pěknou střelou kolem zdi vylepšil skóre na 2:1. Stále jsme měli tlak a soupeř polevoval, ale měl dobrou oporu v rozhodčím, který nás ládoval žlutými kartami a nesmyslnými fauly. Ve 35´jsme si opět vypracovali gólovou situaci, kterou zakončoval Petr Gold a srovnal na 2:2. Do druhé půle, jsme si řekli, že musíme vybojovat tři body, ale vůbec se nám to nepovedlo, přestali jsme hrát a opět jsme dělali chyby u stoperské dvojice v 65´ jsme prohrávali 3:2 a na závěr v 89´jsme si vysloužili další branku a jeli jsme domů bez bodu. Takovéto špatné dva zápasy jsme už dlouho nezahráli, moc se omlouváme naší příznivcům a budeme se snažit do konce sezóny bojovat o body, které nás udrží v kraji.

trenér: Dalibor Mašlonka