Fryčovice : Dobrá 3:1 (0:0)
Sestava: Kublák, Vrtný (C), Zahradník, Mikeš, Klvaňa, Šubert, Kokeš, Volný, Kučera, Masopust, Král
Náhradníci: Řehák, Šmíd
Střídání: 46´Řehák za Masopusta, 75´Šmíd za Krále
Je neděle 15.5.2013 dnes jsme sehráli mistrovské utkání s druhým celkem v tabulce Dobrou, která nás nejvíce ohrožuje na špici tabulky. Tento zápas se odehrával na domácím hřišti, při teplotě 27°C ideální podmínky na koupaliště a opalovačku ne moc na fotbal. Naši kluci i soupeř se snažil v tomto parnu o nemožné oba dva celky věděli, že jedině výhra znamená postup do kraje. Po několika šancích na obou stranách skončil poločas 0:0. Na druhou půli jsem udělal pár změn, Honzu Vrtného jsme dal ze stopera na hrot a Řeháka, který vystřídal Masopusta dal na stopera. Ve 49´ po skrumáži ze standardní situace dal Honza Vrtný hlavou tolik tíženou branku a vedli jsme 1:0. Soupeř se stále snažil dostat na dostřel naší brány ale kluci dobře bránili a posílali dlouhými pasy Krále a Vrtného do protiútoku a v 69´ Vrtný svým důrazem a špatnou komunikací stopera a brankáře vstřelil druhou branku a vnesl do naších řad trochu klidu. Dále jsme v tomto zápase dostali žlutou kartu (Řehák) ale za takových podmínek, že bych se k posuzování rozhodčího raději nevyjadřoval. V 75´ nastoupil do hry čerstvě odpočatý Martin Šmíd, který svým napadáním dělal obraným řadám problémy v rozehrávce a Vrtný vstřelil v 84´ třetí branku. Soupeř se stále snažil přidávat na útočnosti i párkrát zahrozil přímými kopy ale brankář Kublák nás podržel. Kluci na konci utkáni trochu polevili a soupeř v 89´ trestal brankou, tato branka naštěstí už byla poslední v tomto utkání a my jsme vyhráli 3:1. Chtěl bych klukům moc poděkovat za jejich výkon a doufám, že budou do dalších zápasů přistupovat zodpovědně jak do dnes a ten kraj si nenechají utéct.
Trenér: Mašlonka