Janovice : Fryčovice

V závěrečném utkání zajížděli naši dorostenci na půdu Janovic.Tento celek byl pouze bod za náma.My se konečně sešli skoro v plné sestavě a tak jsme chtěli dovézt 3 body domů.
Již od začátku jsme soupeře herně přehrávali.9.min zkouší střelbu Kučera, avšak vedle.Hned minutka na to otvírá skóre střelou z dálky Rimel-0:1.O dalších 10min později zvyšuje na 0:2 Král a o dalších 5min později 0:3 Mikeš.V poločase jsme měli ještě spoustu šancí, Masopust vedle brány, Volný nad, Vrtný hlavou břevno, tentýž hráč do tyče, také Kokeš si vyzkoušel jak lítaj balóny střelou asi 10metrů nad.Po poločase 0:3 jsme šli s klidnou hlavou do šatny.
Do druhého poločase jsme nastoupili trochu hůře když v 50.min jsme zvopakovali situaci z minulého zápasu a sami snížili stav na 1:3 vlastním gólem.I přes krásnou naši hru se domácí dostávali do šance, kdy v 67.min opět ohrožují naši bránu.Běží 73.min a hřiště opouští Masopust a za něj nastupuje Urbiš.O dvě min později domácí opět ohružují naši bránu.Máme 88.min a na místo Krále nastupuje nejmladší hráč týmu a zároveň premiéra pro tohoto chlapce-Filipec Jakub!Na hodinkách běží poslední minutka zápasu a naši starší žáci chtějí dokázat co v nich je, krásný centr od rohového praporku Urbiše směřuje do vápna kde s jistotou zakončuje Filipec!!!-1:4.Mimochodem pro Filipce to byl vůbec první dotek balónu za dorostence a hned končí v bráně.
A tak podzimní část sezóny jsme zkončili na pěkném 4.místě i když s jistotou mohu říct, že jsme ostatní týmy mohli sledovat z místa prvního .
Trenér:Polášek Miroslav
Vedoucí, masér a maskot:Nevludová Dagmara