Fryčovice : Čeladná

V krásnou, slunečnou sobotu přivítali naši dorostenci kluky z Čeladné.Kvůli nemocím se opět nedokázali sejít v plném počtu a tak přišli na pomoc žáci-Urbiš D, Kublák R.
Utkání začalo perfektně pro nás, běží teprve 6.min a skóre otevírá Zahradník-1:0!V dalších minutách jsme jasně soupeře přehrávali a nedávali mu žádné šance.Dokonce ani střelba z dálky nechyběla a to od Masopusta, Vrtného nebo Rimla.30.min a v šestnátce faulován Král a Rimel z penalty zvyšuje na 2:0.Ani po tomto gólu naši kluci nepovolují a opět několikrát střílí po bráně,bohužel vedle.Těsně před koncem poločasu dostává ŽK Zahradník.Druhý poločas již herně nebyl tak kvalitní, ovšem gólově ještě vydařenější.V 75.min po přihře Krále se uvolňuje Masopust a na druhý pokus dotlačuje míč do brány-3:0!O tři minuty později opouští hřiště Zahradník a místo něj nastupuje Kublák R.Další minutu prochází v šestnáctkou Vrtný a před prázdnou bránu nahrává Kučerovi a ten zvyšuje-4:0.83min Král opouští hřiště, místo něj nastupuje Urbiš.Minutu před koncem se podruhé trefuje ještě Masopust-5:0.