Dorost nadělil desítku Kozlovicím!

Dnes odehrál náš dorost poslední kolo podzimní části. Za soupeře jim byl tým z Kozlovic. Po dvou předchozích nepovedených kolech jsme měli jasný cíl, získat 3 body. Soupeř, který hrál pouze v deseti, vzdoroval až do 20min. kdy po zaváhání gólmana dává na 1:0 Gřes. Hned o 3min. později střílí Volný a krásnou dalekonosnou střelou, která jen lehce lízla břevno, zvyšuje na 2:0. Na další gól se nečeká dlouho a ve 24min. Král nastřeluje levou tyč a poté si ještě sám míč dorazí do branky 3:0. O 5min. později přidává další branku Vrtný 4:0. Do poločasu jsme skórovali ještě jednou a to po hlavičce Krále. První poločas tedy skončil stavem 5:0. Do druhého poločasu nastupujeme s dvojím střídáním. Ze hřiště odchází Kokeš s Gřesem a za ně nastupují Strakoš a Mikeš. V 57min. přichází další střídání, hřiště opouští Vrtný za něj nastupuje Janša a za Bujnoška nastupuje Klvaňa. V 79min. Král uzavírá svůj hattrick a zvyšuje na 6:0. Další gól přichází v 83min. kdy jsme měli možnost zahrávat pokutový kop po faulu na Janšu. Míč si staví náš gólman Mirola a s klidem proměňuje 7:0. V 86.min a 87.min zvyšuje Klvaňa už na 9:0. V 91min. dává ještě svou druhou branku Volný a uzavírá tak skóre na konečných 10:0.

Sestava : Mirola