Fryčovice : Václavovice

Fryčovice : Václavovice 5:2 (1:1)
Sestava: Kublák – Klvaňa,Šmíd,Rimel,Šubert-Kučera,Volný,Kokeš,Zahradník-Král,Vrtný
Střídali: 88.min Urbiš za Klvaňu, Filipec(nehrál)
Branky: 5.min Vrtný-1:0, 11.min 1:1, 60.min Zahradník-2:1, 73.min Vrtný-3:1, 80.min Vrtný-4:1, 83.min 4:2, 89.min Vrtný 5:2
Ve středečním utkání nám počasí moc nepřálo.Ale i tak se kluci již v 5.min dostali do vedení.Poté ale začli opět hrát soupeřovu hru a ti v 11.min vyrovnali.36.min ŽK Zahradník.Poločas jsme dohráli s výsledkem 1:1.Do druhého poločasu kluci nastoupili ve stejném složení, ale mnohem větší chutí hrát.Mnoho šancí z naší strany neproměněno.Kvalitnější fotbal druhé půle přinesl taky mnohém více gólů.60.min 2:1 pro domácí, 73., 80. 4:1, poté hosté snížili na 4:2, ale utkání jsme si vzali opět do svých rukou, soupeře přehráli a v 89.min potvrdili vítězství 5.gólem.
Ve středu se naši kluci utkají s těžkým soupeřem z Raškovic, který je stále o 1 bod před nimi.Utkání se odehraje opět na domácí půdě v 17:45.