Fryčovice : Český Těšín

Fryčovice : Český Těšín 0:3 (0:3)
Sestava: Kublák , Gold, Kokeš©, Volný ( 45´ Vašek) , Tomek (85´Válek), Ligocki ( 56´Gold), Kološ, Mikeš, Šubert, Busek ( 36´Sobotík)
Střídání: Sobotík, Gold, Válek, Vašek, Gilar.
Utkáni na hřišti v Hukvaldech jsme sehráli s celkem Český Těšín, tento celek je na druhém místě, proto jsme začali hrát toto utkání s respektem. Asi po pěti minutách naši kluci zjistili, že se dá hrát fotbal s tímto soupeřem a začali si vypracovávat pěkné šance, které jsme ale nedotahovali do konce. Trochu jsme si mysleli, že je velká naděje, že by tento zápas mohl skončit pro nás dobře. Jen, že v 30´ jsme nabídli šanci soupeři tím, že jsme udělali, chybu v našem pokutovém území a po faulu byla nařízena penalta, kterou soupeř proměnil. Po této brance jsme přestali úplně hrát a začali jsme dělat chyby, které vedly k tomu, že jsme opět faulovali a soupeř využil přímého kopu k tomu, že zvýšili skóre na 2:0. Aby toho nebylo málo, hned vzápětí jsme po důrazu soupeře a nepokrytí si hráčů dostali třetí branku. A toto byla taková poslední tečka v tomto poločase. Druhý poločas jsme už nedokázali dát branku, jelikož soupeři vyhovoval výsledek a většinou jen bránil a hlídal si tento výsledek.
Trenér: Dalibor Mašlonka