Petrovice u Karviné : Fryčovice 2:2 (1:2)

Branky: Volný-1:1 36 (P), Ligocki- 1:2 45´

Sestava: Kokeš©( Vašek 65´), Volný, Sobotík, Urbiš (Tomek 85´), Mikeš, Šubert, Kublák, Šugarek, Ligocki, Busek (Cvaček 46´), Filipec.

Střídání: Cvaček, Tomek, Vašek

Druhý mistrovský zápas jsme hráli na hřišti v Petřvaldu u Karviné, tento tým je o bod za námi a na podzim jsme doma vyhráli v 90´jedna nula tak jsme čekali velký boj. Vůbec, jsme se nemýlili hned od začátku nám soupeř pěkně zavařil v obraně a hned v 6´, kdy Šubert ztratil míč před naší půlí, byli jsme potrestáni krásnou střelou, vyslanou z 25 m, která překonala našeho brankáře. Po této brance se naše obrana vzpamatovala a kluci začali kombinovat a tlačit na soupeře, který dělal po napadáni pořád větší a větší chyby, které vedly k tomu, že Ligocki dostal míč za obranu a vniknul do šestnáctky soupeře, kde byl zfaulován a kopala se penalta. K této penaltě se ve 36´postavil zkušený hráč Volný a s přehledem poslal míč na druhou stranu, než šel brankář a srovnal výsledek na 1:1. Kluci měli posledních skvělých 15´ v první půli, podařilo se nám ještě ve 45´ po rohovém kopu po závaru v šestnáctce hráčem Ligockim prostřelit celou obranu a navýšit výsledek na 1:2.

Druhá půle už nebyla taková, jak jsme ji viděli na konci poločasu, nucené střídáni našeho obránce Buska a přestavění obrany nás stalo mnoho sil. Přestali jsme hrát a na hřišti docházelo k hodně střetům mezi hráči, jelikož rozhodčí opět nezvládal zápas a pískal a nepískal fauly. Toto vedlo k tomu, že jsme museli v 65´opět nuceně střídat po kolizi mezi našim kapitánem Kokešem a soupeřem a začali jsme se jen trápit a nebyli jsme schopni nic vymyslet a jen jsme odkopávali míč. Další nucené střídání v 85´Urbiše jsme se jen třásli o výsledek a měli jsme proč, jelikož v 89´nesmyslně fauloval Šubert před naši šestnáctkou. Soupeř krásnou střelou trefil tyč a naše obrana zamrzla a vůbec nereagovala, soupeř trestal dorážkou a srovnal výsledek na 2:2. Zásah do sestavy pro zraněni tří klíčových hráčů nás stalo body, škoda ale bod na soupeřově hřišti se počítá.

Trenér: Dalibor Mašlonka