Dorost doma zdolal Janovice

V sobotu se naši dorostenci utkali s 6.týmem tabulky,kteří doposud pouze dvakrát prohráli.My jsme ale nebrali nic jiného než 3 body.Začátek utkání na to moc nevypadal, nebyli jsme schopni si přesně nahrát. Kokeš a Strakoš dostali žlutou kartu.První poločas zkončil 0:0.Za zmínku snad stoji jen Králův nájezd, kdy trefuje pouze tyč.Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou a to Kublák za Strakoše.Soupeř byl stále pod tlakem a to se projevilo v 57min, kdy se Vrtný Honza trefuje hlavou po centru Čížka Jiříčka.65min hřiště opouští Mikeš a za něj nastupuje Pinkava.Jen o 2min později dostává tentýž hráč žlutou kartu.Hned poté se Pinkoš snaží vstřelit gól, jeho střela z otočky ale bohužel končí pouze na břevně.Minuta do konce utkání a Fryčovice potvrzují výhru, když šmatlavý Gřes zvyšuje po krásné přihře Pinkavy, 2:0!!!Tak nakonec 3 body zůstaly doma.