Fryčovice: Sedliště 3:1 (3:1)
Sestava: Kublák, Řehák , Šubert, Mikeš, Kučera, Kokeš, Zahradník, Volný, Vrtný©, Král, Klvaňa,.
Střídání: 46´- Masopust za Krále, 59´- Urbiš za Klvaňu, 81´- Filipec za Mikeše
Branky: 17´-1:0- Volný, 39´, 43´-2:1, 3:1Kokeš
Dnes 2.6.2013 v 14:45 hod. jsme sehráli na domácím hřišti mistrovské utkání s celkem Sedliště. Toto utkání doprovázel silný déšť a sem tam vysvitlo sluníčko. Hned od začátku do nás soupeř bušil a vytvořil si dvě standardní situace, které naštěstí neproměnil. Ve 13´ šel Kučera do lehkého šprajců a dostal žlutou kartu, po několika pěkných přihrávkách se dostal v šestnáctce Volný k míči a vedli jsme v 17´ 1:0. Po rozehrávce a zpětných přihrávkách soupeř tlačil na naše hráče a po neshodě brankáře s obráncem jsem dostali branku. Další minuty tohoto zápasu nebyly moc pohledné a hráči se na hřišti nesnažili, ke konci zápasu v 39´ Kokeš potáhl míč až k lajně a svou prudko střelou z úhlu vystřelil po bráně a s mírnou tečí soupeře vstřelil druhou branku. Kluci po druhé brance začali trošku více běhat a hrát konečně fotbal, soupeř musel faulovat a po faulu jsme kopali přímý kop s levé stran, kdy Zahradník mířil na přední tyč a trefil v 43´Kokešovi hlavu a byla z toho třetí branka. Po poločase, začalo tak pršet, že to chvíli vypadalo na přerušení zápasu ale počasí se po několika minutách uklidnilo a už jen mírně poprchávalo, hráči se už dál nezmohli na žádnou pěknou akci na tož vstřelit branku a proto zápas skončil 3:1, každý den není posvícení ale takovou hru si už příště nesmíme dovolit.
Trenér: Dalibor Mašlonka