Utrápená výhra v Kunčicích

Ve třetím jarním kolem jsme zajížděli do Kunčic p. O.. Soupeř se nacházel na poslední příčce a tak to pro ás měly být jasné 3 body. Začátek utkání tomu však moc nenasvědčoval, hra se odehrávala spíše na naší polovině a měli jsme co dělat aby jsme udrželi čisté konto. Z tohoto tlaku vyplynula i žlutá karta, kterou obdržel v 17.min. Kokeš. naše jediná šance v první půli byla hlavička Vrtného po centru Kučery ale bez ólového efektu. Naopak soupeř dokázal využít svou šanci a ve 33.min. se ujal vedení 1:0. Tak první půle i skončila. Druhou půli jsme začali aktivněji a hned z toho byly dobré příležitosti k vyrovnávacímu gólu. Jednu z nich využil ve 49.min. Gřes 1:1. Po vyrovnávacím gólu byly šance na obou stranách, ale zůstaly nevyužité. V 56.min. dostává žlutou kartu Zahradník. Ve stejné minutě, po faulu našeho gólmana, dostali domácí dobrou šanci na vedoucí gól v podobě pokutového kopu, ale neproměnili. V 62.min. se ujímáme vedení a to když Čížek zakroutil svůj roh přímo do brány a s přispěním gólmana končí míč v síti 1:2. V 88.min. přichází ještě šance na navýšení skóre, ale po neproměněné šanci Gřese a následné dorážce Krále se už nic nezměnilo. Zápas jsme tedy vyhráli 1:2, ale s předvedenou hrou určitě nemůžeme být spokojení. Doufám že se to do příštího týdne zlepší !