Fryčovice : Skotnice

Fryčovice: Skotnice 3:0 (1:0)

Sestava: Šugarek, Volný, Urbiš ©, Ligocki ( Karol 67´), Busek (Sobotík 38´), Tomek, Mikeš, Kološ, Kublák, Gold, Šubert ( Válek 81´).

Střídání: Karol, Sobotík, Válek.

Dnešní zápas na domácím hřišti, byl plný očekáváni, jelikož po minulých zápasech, kdy jsme prohráli s celky, které jsou na konci tabulky, jsme teď potřebovali bodovat. Silný celek Skotnice přijel jen s deseti hráči, ale nic jsme nepodceňovali a udělali jsme pár změn v sestavě. Tato změna byla úspěšná a již v sedmé minutě Urbiš přihrál na levou stranu Šubertovi, který utekl obraně a vstřelil první branku utkání. Hra se po té trochu vyrovnala, ale jen my jsme si vytvořili gólové situace, které však neskončily brankou. Po změně stran hra byla stále v naši režii a my jsme jen neproměňovali šance, které jsme si vypracovali. Dočkali jsme se až 63´, kdy bylo znát únavu soupeře a toho využil Kološ, který si převzal míč na půli hřiště a po pravé straně se propracoval až do šestnáctky, kde nahrál míč Goldovi a ten zakončil akci druhou brankou. Nenechali jsme soupeře vydechnout a stále jsme útočili v 73´ opět po krásné přihrávce Urbiše, na Goldu, který dostal míč za obranu a soupeř ho musel zastavit, jen faulem v šestnáctce. Byla nařízená penalta, kterou Urbiš s přehledem proměnil a vyhrávali jsme 3:0. Tento stav již zůstal a my jsme vybojovali krásné tři body, které jsme si určitě zasloužili, i když měl soupeř o jednoho hráče méně. Moc klukům, za tento výkon děkuji a budu se těšit, že tak zvládnou i ty dva poslední.

trenér: Dalibor Mašlonka