Dorost doma nezaváhal

Dnes naši dorostenci přivítali kluky z Čeládné.Měli jasný úkol, získat 3 body a to se jim taky povedlo.Již v 7 minutě se trefuje hlavou Vrtný Honza po krásně zahraném rohu Jirky Čížka.Uběhly sotva  4 minuty a Vrtný se po přihrávce Řeháka trefuje podruhé.Tímto ale zkončila převaha našich dorostenců. Ve 14 minutě dostává Čížek žlutou kartu. Do poločasů jsme si vytvořili ještě nějaké šance,ale bohužel jsme nebyli schopni je proměnit.44minuta a hřiště opouští  kvůli zranění Řehák a místo něj nastupuje Parma.Do šaten jsme tedy odcházeli s výsledkem 2:0.V poločase trenér Polášek stáhnul ze hřiště Kučeru kvůli nemoci a nahradil ho Kublák.47 minuta a další žlutou kartu dostává Kokeš.Naši kluci přestali hrát a to se také projevilo v 67 minutě kdy inkasovali kontaktní gól hlavou – 2:1.Na hřišti se taky červenilo ,72 minuta a po druhé žluté kartě opouští hřiště Čížek. Fryčovice se nenechali zastrašit a v 75 minutě si pojistili vedení na 3:1 ,trefil se Král.Hned na to trenér domácích stahuje ze hřiště Šuberta nahrazeného Šmídem.Hosté ještě postřašili střelou do břevna.Zavěrečný hvizd rozhodčího a konečné skóre 3:1 !
Chtěl bych také pochválit obranou část týmu spolu s brankářem J.Ale taky kluky z Čeládné ,kteří po sobě krásně uklidili šatnu!!!
Sestava :   Gřes   Zahradník R.   Kokeš    Čížek