Fryčovice : Brušperk 1:1 (1:0)

Branky: Ligocki- 1:0 26´

Sestava: Kokeš©, Volný, Tomek, Urbiš, Mikeš, Šubert, Kublák, Šugarek, Ligocki, Busek, Kutač.

Střídání: Cvaček, Giňovský, Vašek, Gilar(g)

V sobotu jsme sehráli první mistrovské utkání na jaře na hřišti v Hukvaldech s celkem Brušperk, který nám na podzim naložil deset branek. Toto utkáni jsme začali hodně dobře, jelikož jsme se v prvních patnácti minutách dostali do dvou brankových příležitostí, kdy se dostal Kokeš za obranu, ale nepřekonal brankáře. Ve 26´po skrumáži v soupeřově šestnáctce se dostal Ligocki k míči a vstřelil první branku utkání a rozpoutal velkou radost a povzbuzení v našich řadách. Kluci odehráli vynikající poločas i když pár minut před koncem nás soupeř zatlačil na naši polovinu, ale nevypracoval si žádnou gólovou příležitost. Druhý poločas, se hrál fotbal nahoru a dolu jen to kazil výkon rozhodčího, který zaváděl do hry jen zmatek a nervozitu jak mezi hráči tak přihlížejícími fanoušky z obou mužstev. Posledních deset minut nás soupeř přehrával a snažil se nám vstřelit bránu, po rohovém kopu dali tyč a po přímých kopech, které sehráli na výtečnou, tomu chybělo jen zakončit brankou. Přišla 85´ kdy jsme udělali malou chybu v obraně a nechali, projít soupeřova hráč až k šestnáctce ten nás, potrestal brankou a rozhodl o tom, že zápas skončil nerozhodně 1:1. I když nás mrzí, že jsme tento zápas nedotáhli do zdárného vítězství nad takovým dobrým soupeřem, musím pochválit naše kluky za velmi dobrý výkon.

Trenér: Dalibor Mašlonka