Fryčovice: Řaškovice 2:0 (1:0)
Sestava: Kublák, , Rimel, Šubert, Kučera, Kokeš, Zahradník, Volný, Vrtný©, Král, Klvaňa, Urbiš.
Střídání: 69´ Klvaňa za Kučeru, 83´- Šmíd za Vrtného
Branky: 23´-1:0- Kokeš, 69´- 2:0- Volný
Dnes 15.5.2013 v 17:45 hod. jsme sehráli na domácím hřišti mistrovské utkání s druhým mužstvem v tabulce s Raškovicemi. Toto utkání začalo hned od první minuty velkým tlakem našeho mužstva a kdybychom v prvních 15´, dali pět branek vůbec by se nikdo nedivil. Soupeř celou půli nebyl schopen vymyslet nějakou akci. Po takovém tlaku na soupeře a několika vynucených rozích se nám z jednoho tohoto rohu podařilo ve 23´ Kokešem vstřelit branku a rozjásat celou lavičku a diváky. Druhá půle už nebyla taková jednoznačná, soupeř se nevzdával a snažil se využívat našich chyb, naštěstí zkušenosti našeho navrátilce stopera Alexandra Řeháka s Radkem Zahradníkem drželi čisté konto našeho mužstva. Hra se neustále měnila a naše mužstvo v některých chvílích málem litovala neproměněné šance v první půli. Po několika neproměněných standardních situacích, které nám nabídl soupeř jsme opět kopali rohový kop, ke kterému se netradičně v 76´ postavil Adam Rimel a ten našel na přední tyči Filipa Volného, který hlavou vstřelil druhou branku zápasu a vnesl do naších řad více klidu. I když se soupeř stále snažil tlačit, naši kluci dotáhli tento zápas do vítězného konce.
Trenér: Dalibor Mašlonka