Albrechtice : Fryčovice

Albrechtice : Fryčovice - 7:3 (4:1)
Sestava: Kublák F., Busek(70´ Vašek), Sobotík (85´Válek) , Mikeš ,Tomek, Kokeš, Gold , Kološ, Šubert, Ligocki, Tomek
Náhradníci: Vašek, Válek
V sobotu jsme sehráli zápas s prvním v tabulce FK Albrechtice na jejich hřišti. Věděli jsme, že toto mužstvo ještě neprohrálo tak, že jsme se připravovali na obrannou činnost, ale hned v první minutě při špatném odehrání míče před šestnáctkou nás soupeř potrestal a vstřelil nám první branku. V tuto chvíli jsem, si v duchu řekl, že to doufám nebude zase debakl. Ale asi po pěti minutách jsme rozjeli rychlou akci, kterou jsme vedli po pravém křídle a krásnou přihrávkou do malého vápna Sobotík uklidil míč do soupeřové brány. Dále se kluci snažili v zadních řadách podržet míč a pěkně roztahovali hru a snažili, se dlouhými nákopy, posílat míče  na naše útočníky, tito však, byli jak opaření vůbec se jim nedařilo zpracovávat míče a soupeř toto využíval ke svým rychlým protiútokům na, které jsme vůbec nestačili zareagovat a soupeř z těchto protiútoků jen těžil a proměňoval. Proto poločas skončil 4:1, Kokeš dostal ve 30´ŽK a kluci šli do šaten, se skloněnou hlavou. Druhá půle začala, úplně jak první hned jsme nechali v prvních minutách soupeře vběhnout do našeho malého vápna a nedůraz obrany nás stal další branku. Po této brance jsme se ale vzpamatovali hlavně útok a začali jsme více běhat, napadat soupeře, mít častěji míč na našich kopačkách. I když jsme za celý zápas měli jen tři rohy, tak v druhé půli, jsme si tlakem na soupeře vypracovali osm standartek s kterých jsme jen jednou skórovali. Kdy po nevydařené střele na bránu, šel míč po zemi kolem soupeřové zdi a připravený Ligocki, který stal vedle této zdi, jen zakončil a dal branku.  Dále jsme dostali dvě branky jak přes kopírák po nesmyslném vyjetí stopera s míčem až na soupeřovu šestnáctku, kde míč ztratil a oslabena obrana a všichni co se angažovali na tomto útoku již nestačila rychlostí a fyzičku se vrátili a zabránili dvou  brankám. Následně si Kološ za soupeřovou půli, převzal míč a průnikem až do šestnáctky, zakončil krásnou střelou pod vinkl a upravil konečné skóre na 7:3.
Trenér:  Mašlonka