TJ Havířov - Fryčovice

Dolní Datyně - Fryčovice 0:1 (0:1)
Sestava: Kublák F., Tomek( Šugarek), Sobotík, Šmíd, Urbiš (Cvaček), Mikeš, Kokeš,Gold ( Volný), Kološ, Šubert, Ligocki ( Vašek),
Náhradníci: Volný, Šugárek, Válek, Vašek, Cvaček
Dne 24.08.2013 jsme hráli první mistrovské utkáni venku v Dolních Datyních. Začátek odjezdu na zápas byl trošku dramatický, jelikož jsme měli odjet autobusem 13:05 a posbírat kluky s Hukvald ale 13:15 jsem se teprve dozvěděli, že nejede autobus a to začal pěkný stres a frmol sehnat vozidla před zápasem zvládli jsme to. Příjezd na hřiště mě celkem překvapil hřištěm mi připadalo jako by nesplňovalo rozměry, jak bylo malé a rozcvičující se soupeř na hřišti mě i kluky trochu zarazil, jako by se zde rozcvičovali muži. V kabině jsme naší vedoucí Dášence popřáli vše nejlepší k šťastné mladé babičce a pustili jsme se s respektem do soupeře. Po několika srážkách se soupeřem se kluci ze začátku báli, ale pak zjistili, že když budou u všeho rychleji tak ke kontaktu nemusí dojít. Soupeřové mužstvo bylo zvyklé na své malé hřiště a svou mohutností zaplnili celé hřiště, proto nebyli moc pohybliví i když po několika neshodách a nedůrazu v zadních řadách nás musel podržet gólman Kublák. Kolem 30 minuty byl do rychlého protiútoku poslán útočník Ligocki, který zakončil, krásnou střelou kolem brankáře do sítě soupeře. Druhá půle byla stále pod naší kontrolou, jelikož soupeř nevěděl, jak má na naše kluky hrát, jelikož hráli moc dobře a hlavně byli v pohybu a u každého míče v čas toto soupeři dělalo velké problémy.
Trenér: Mašlonka