Dorost zaspal začátek utkání v Sedlištích

Dnes se naši dorosti utkali s prvním týmem tabulky - Sedliště. Čekali jsme vyrovnané utkání, to by ale naší kluci nesměli zapsat začátek, když ve 22min. dostali první gól a hned o 3 minuty později obdrželi na 2:0. Takto skončila první půle hry. Druhý poločas začal smolně, když v 50min. byl proti nám odpískán pokutový kop, který domácí s klidem proměnili. 53min. a u hostů dochází ke střídaní, hřiště opouští Bujnošek a místo něj nastupuje Pinkava. I za tohohle stavu se naši hoši nevzdávají a v 64min. po dorážce z přímého kopu snižuje Král na 3:1. Je tady pro nás další smolný okamžik, když v 77min. hosté po zaváhaní naší obrany zvyšují na 4:1. O utkání bylo téměř rozhodnuto, ale naši dorostenci to tak necítili a v 80min. snižují stav na 4:2 golem který střílí Vrtný. Hned o 3 minuty později střílí další gól Kokeš. - 4:3. Přestože naši dorostenci zahráli celý poločas lepší fotbal, nepodařilo se jim v závěrečných minutách stav vyrovnat. Konečné skóre je tedy 4:3. Další utkání odehrajeme v domácím prostředí s týmem z Dobré.