Fryčovice: Havířov - Dolní Bludovice

Fryčovice: Dolní Datyně 0:1 (0:0)

Sestava: Volný, Urbiš ©, Ligocki ( Giňovský 81´) Busek, Sobotík ( Karol 67´), Tomek, Mikeš, Kološ, Kublák, Šubert, Filipec.

Střídání: Karol, Giňovský, Václavík.

Dnes nás čekalo těžké domácí utkání s Dolní Datyní nejen, že jsme potřebovali uhrát tři body, ale po podzimním zápase jsme věděli, že je soupeř hodně silný a hlavně má velice urostlé kluky, kteří byli hodně ostří. Začátek, utkáni byl hodně rychlý a soupeř nás nepustil za půlku, ale nepodařilo se mu naštěstí zakončovat. My jsme se vzpamatovali a snažili jsme se vyrovnat hru po několika dorážkách v soupeřově šestnáctce to vypadalo slibně, ale také se nám nepovedlo proměňovat a poločas skončila bez branek. Druhá půle byla úplně stejná, ale ke konci zápasu jsme byli dost unaveni a některé kluky brali křeče, ale stále jsme drželi příznivý výsledek 0:0. Asi 87´nám soupeř vzal naději na remízu, když obránce špatně odhadl odskok míče, který minul, toho využil hodně rychlý soupeřův útočník, který si převzal míč a šel sám na naší bránu a potrestal nás jedinou brankou utkání a my přišli o důležité body.

trenér: Dalibor Mašlonka