Horní Suchá : Fryčovice

Horní Suchá : Fryčovice 5:2 (3:1)

Sestava: Šugarek ( Filipec 73´), Volný ( Cvaček 75´), Urbiš , Kokeš©, Busek ( Ligocki 55´), Mikeš, Kološ, Kublák, Gold, Sobotík, Šubert.

Střídání: Gilar, Cvaček, Filipec, Ligocki, Válek.

Nevím, proč ale už od začátku jsem měl z dohrávky v Horní Suché obavy a to jsme jeli konečně po dlouhé době, skoro v plné sestavě. Dnes nemá cenu se moc rozepisovat proto, že nám to opravdu dnes nevyšlo hned od začátku a takovou hru jakou jsme předvedli, snad už nikdy nezažijeme. To aby, jsme už ve 13´prohrávali 3:0 to se nemůže stávat, sice jsme se dostali do několika šancí, ale soupeřův brankář nás vychytal. Ve 33´minutě nám svitla naděje, když se Urbiš pokoušel prosadit v soupeřově šestnáctce a byl zfaulovaný, kopali jsme pokutový kop, který s přehledem proměnil Gold, a 3:1 po poločase se ještě dalo zvrátit. Druhá půle byla opět v režii soupeře a opět po odehráni, par minut jsme dostali další branku na 4:1 a to už bylo moc zlé. Soupeř jako, kdyby nechtěl polevit a pořád nás tlačil jen v 58´svitla naděje, když po centru z pravé strany zakončoval Gold hlavou na 4:2, ale to bylo už vše, co jsme zvládli a nechali jsme si ještě vstřelit pátou branku a to byl konec nadějí na tři body. Tento zápas se opravdu nevyvedl a kluci se teď vzchopí, zamyslí se nad chybami, co jsme udělali a půjdou do dalších zápasu dravě pro body, co jsme ztratili.

trenér: Dalibor Mašlonka