Dorost vyhrál v Janovicích

V tomto utkání jsme zajížděli do Janovic. Prvního gólu jsme se dočkali už ve 4.min., trefil se Volný 0:1 . V 17.min. zvyšujeme svůj náskok, když po pohledné kombinaci vsítil branku Vrtný 0:2. V 33.min. má další obrovskou šancí Bujnošek, ale v situaci kdy šel sám na gólmana si nedokázal poradit. V 35.min. Bujnošek ve své další šanci, ale nedokázal hlavou trefit prostor branky. Ve 38.min. se v šanci ocitá Vrtný, v dobré šanci však přestřeluje. Ve 44.min dostává Čížek žlutou kartu a to bylo poslední co se v první půli stalo. Poločas tedy 0:2. V 53.min. opouští hřiště Bujnošek a místo něj přichází Klvaňa. V 63.min. znovu střídáme, za střídajícího Čížka přichází Kublák a ve stejné minutě obdržel Volný žlutou kartu. V 64.min dostáváme další žlutou, konkrétně Kokeš. V 69.min. posíláme na hřiště i svého posledního náhradníka a tím je Šmíd, nahradil Kučeru. Hned po příchodu na hřiště se Šmíd dostává do šance, ale nastřelil pouze tyč. V 71.min., další žlutá karta, tentokrát pro Klvaňu. Zápas už se dohrál spíše ve středu hřiště a tak si odvážíme 3 body z venkovního zápasu po výsledku 0:2.

Sestava : Mirola