Vysoká výhra dorostu

V dalším kole se naší dorostenci utkali se soupeřem z Hukvald. Cíl byl jediný, zisk tří bodů. Ve 14.min. jsme se dočkali prvního gólu který vstřelil Sváček 1:0. Přichází 22.min. a po přihrávce Bujnoška přidává Sváček svůj druhý gól 2:0. Poté se hra vyrovnala a ani jednomu celku se nepodařilo vstřelit branku. Na tu se čekalo do 38.min, kdy hosté snížili na 2:1. Za další dvě minuty však přichází zvýšení náskoku a to když Sváček uzavírá svůj Hattrick 3:1. Ve 41.min. Sváček obdržel žlutou kartu a to bylo poslední co se v první půli stalo a stav byl tedy 3:1. Do druhé půle nastupuje hned se čtyřmi změnami, hřiště opustili Čížek,Strakoš,Šubert a Kučera a za ně přišli Zahradník,Řehák,Vašek a Klvaňa. Hned ve 48.min. se trefuje po samostatném úniku Řehák 4:1. V 61.min. zvyšujeme svůj náskok už na čtyřgólový, trefuje se Klvaňa 5:1. V 76.min. po kombinaci Volného a Zahradníka se ocitá Šmíd před prázdnou brankou a upravuje skóre na 6:1. V 89.min. dáváme náš poslední gól, podruhé se trefuje Klvaňa, který nadvakrát dokázal dostat míč do sítě. Zápas tedy skončil 7:1.

Sestava : Mirola