Dorost doma nezaváhal

Za nepříliš pěkného počasí přivítali naši dorostenci  tým z Metylovic.Úkol byl jasný-získat 3 body.Naši kluci začali hrát v 10 z důvodu nedochvílnosti 1 hráče a to se taky projevilo na hře když v 2min hosté skóruji-0:1.Poté byl náš tým opět kompletní  a okamžitě vyrovnáváme zásluhou Krále – 1:1.12.min a tým hostí opět ohrožuje bránu, střela míří ale nad.Píše se 33min a po dorážce Kučery se svou druhou brankou zápasu chlubí Král.Do poločasu se už nic vážnějšího neděje, jen Zahradník dostává ŽK.Druhý poločas jsme začli střídáním,hřiště opouští Strakoš a místo něj nastupuje Mikeš.Je tady 51min a na 3:1 po pěkně zahraném rohu zvyšuje pupkem Zahradník.Uplynula sotva minuta a Volný se krásnou střelou od břevna trefuje-4:1.To si ale hosté líbit nenechávají a v 58min snižují skóre -2:4.To bylo taky poslední co ukázali.V 52min opět navyšujeme skóre, když se konečně trefil Sváček.V té samé minutě odchází z hřiště Zahradník a místo něj nastupuje Šmíd, který  v 87min svou první trefou v dorostu uzavřel konečný výsledek 6:2.Příští týden zajíždí naši kluci do Čeladné a to v neděli v 9:15 od sokolovny.