Petřkovice : Fryčovice

V sobotu 6.10.2012 jsme zajížděli k dalšímu dvojutkání kräjské soutěže do Petřkovic.
Starší žáci svého soupeře porazili 3:1 po poločase 2:0. Nastoupili jsme stále oslabeni o tři hráče. Utkání se hrálo v silném větru a této výhody jsme využili již v 7´ střelou z přímého kopu, kdy Jakub Filipec z dálky nakopl míč, ten se odrazil před  brankářem a přeskočil ho a my vedeme 1:0. Druhou branku branku jsme dali v poslední minutě první půle, kdy jsme využili nepřímého kopu nařízeného za malou domů, Dan Urbiš rozehrál nakrátko na Radka Kubláka a ten proáli vše  a vedeme 2:0. Celou druhou půli jsme hráli proti siknému větru, přesto Dan Urbiš ve 42´zvýšil na 3:0. Domácím podpora větru pomohla  následně se dostat do tlaku, ale v těchto okamžicích nás podržel Ondra Gilar v bráně, v 51´ dokonce chytil penaltu. Domácí nakonec skórovali po rohovém kopu v 55´, ale víc už nedokázali, protože naši kluci už nesmírnou bojovností a obětavostí jim již nic nedovolili.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci zápas prohráli 4:2 po poločase 2:2. Bylo to pro kluky po sérii porážek smolné utkání, dvakrát jsme vedli po brankách Patrika Štefka, ale domácí vždy vyrovnali. Ve druhé půli se ujali vedení 3:2, které ještě dokázali zvýšit na 4:2. My jsme se však nevzdali, ale Patrik Štefek už neměl střeleckou mušku z první půle a své dvě vyložené šance nevyužil.