Fryčovice : Vratimov

Starší žáci: Fryčovice - Vratimov  4:4

V sobotu 24.5. jsme na našem hřišti přivítali mužstvo Vratimova.Do zápasu jsme nastupovali s cílem hrát na rychlé protiútokya vyválčit nějaké body. Taktika nám vycházela a již ve 4 minutě střílí J. Hajný gól. Soupeř byl fotbalovější, ale neefektivní. My jsme bránili a opět hrozili z protiútoků. Jeden takový povedený brejk proměňuje M. Kutáč v 2 gól. Hrajeme přesně to co jsme chtěli.Do kabin jsme odcházeli za stavu 2:0. Po přestávce soupeř přidal na aktivitě a hlavně při rohových kopech nám pěkně zatápěl.42" a je to 2:1. Zbytečný gól, ale jedeme dál. Opět se nám daří rychlý přechod do útoku a M. Kutáč dělá obraně Vratimova stále větší problémy. V 47" si obránce pomáhá faulem v pokutovém území a je z tohopenalta. Tu bezpečně proměňuje J. Filipec - 3:1. Nadále hrajeme svou hru na protiútoky a výsledkemnašeho snažení je  v 51" míč v brance soupeře - autor M. Kutáč. Stav utkání je 4:1 a soupeř neví co mádělat. Přichází 61 minuta a rozhodčí nařizuje pauzu pro občerstvení. Devět minut do konce a zdá se, že zápas je rozhodnut. Opak je pravdou. Pravděpodobně se hráči Vratimova oplachovali živou vodou a my mrtvou. Jak jinak si vysvětlit, co se děje na hřišti. Soupeř během 6 minut srovnává na 4:4 a moc nechybělo a zápas jsme prohráli. To už je pro psychologa - opět ztracený zápas v posledních minutách.

Sestava: Papaj M. - Žabenský M., Filipec J., Giňovský O., Fekets D. -Čulák L., Huvar O., Karol R.,
                                   Václavík M. - Hajný J., Kutáč M.
                                 - náhradníci - Štefek P., Janša V., Šimečka A.

Mladší žáci : Fryčovice - Vratimov  0:12

Naši mladší žáci měli před sebou těžký úkol, hrát bez střídání a ve značně oslabené sestavě. Začátek utkání tomu však nenasvědčoval. Úvodních 20 minut bylo vyrovnaných a bezgólový stav pro nás zasloužený. Ve 23" se však  začalo utkání otáčet již jen na jednu stranu. Přišel 1 gól do naší sítě a do poločasu ještě další tři. Stav 0:4 byl pro nás krutý. Ve druhém poločase na hřišti dominoval jen jeden tým - Vratimov. My se jen bránili a nebýt R. Překlasy v brance, mohlo být ještě hůř. Konečný stav 0:12 plně odpovídá převaze soupeře zvláště ve druhém poločase.

Sestava: Překlasa R.,Štefek P., Janša V., Šimečka A., Tyleček O., Šugárek J., Voráček S.,Pokluda J.