Fryčovice : Staříč

Poslední zářijovou neděli jsme hostili na svém hřišti soupeře z nedalekého Staříče. I v tomto dvojzápase jsme se museli vyrovnávat se zdravotními absencemi, které byly příčinou odložení minulého kola ve Starém Městě.

Starší žáci svého soupeře porazili 6:2 po poločase 2:1. K utkání jsme nastoupili oslabeni o tři nemocné hráče, které jsme však nemohli doplnit mladšími žáky, jak se to dělá obvykle,a le až hráči z přípravky, jelikož téměř celý tým mladších žáků je nemocný.
Vstup do utkání se nám povedl a když Marek Janša v 6´proměnil až svou třetí šanci, tak jsme se konečně ujali vedení 1:0. Radost nám dlouho nevydržela, protože hosté dokázali v 11´ vyrovnat na 1:1 a začali kousat. Klid na naše kopačky vrátil ve 21´ Marek Janša, který zdálky prostřelil brankáře hostů a upravil na poločasových 2:1. Ve druhé půli už existovalo pouze jedno mužstvo a na branku hostů se valily útoky jeden za druhým. Ve 40´ upravil Martin Mirola na 3:1, v 54´ Dan Urbiš na 4:1 a pak už opět úřadoval nejlepší střelec soutěže Marek Janša, který dal v 55´ na 5:1 a v 61´ uzavřel svůj střelecký účet na 4 brankách a upravil na 6:1. Hosté už pouze v 66´ korigovali na konečných 6:2.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci svému soupeři podlehli 2:4 po poločase 1:2. V našem případě se dnes však ani nedalo mluvit, že za nás hráli mladší žáci, protože z 9 hráčů na hřišti pouze 2 spadá do této kategorie, zbytek tvořila starší přípravka a navíc tři hráči oderáli i předchozí zápas za starší žáky. Kluci hráli proti věkově staršímu soupeři velice sympaticky, ale nakonec rozhodla větší fyzická vyspělost soupeře. Naší první branku dal v 16´ Ondra Tyleček, když nás poslal do vední 1:0. Ve druhé půli pak Adam Šimečka ve 44´ vyrovnal na 2:2, ale posledních deset minut již patřilo soupeři a dvěma góly rozhodl o svém vítězství.