Fryčovice : Havířov

V sobotu 29.3.2014 přivítali žáci v prvním jarním kole na svém hřišti MFK Havířov.

Starší žáci své utkání prohráli 2:3 po poločase . Utkání začali lépe hosté a v 9´se ujali vedení. Našim se podařilo za dvě minuty vyrovnat když se prosadil Martin Kutáč. Pak se čekalo na šanci a ta přišla v 26´kdy Michal Václavík dorazil brankářem vyražený centr. Ve druhé půli jsme se snažili naše vedení navýšit, ale své šance jsme nevyužili a tak přišel krutý trest, kdy v 60´ hosté dvakrát využili chyb našich zadáků a otočili skore na konečných 2:3.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci svému soupeři podlehli 2:7 po poločase 1:4. Hosté nás od začátku přitlačili, ale bez dopadu na skore. Naši kluci se však po pěti minutách hry oklepali a v 8´ se dokonce ujali vedení po proměněné penaltě Lukášem Bočkem. Hosté byli nadále aktivní a utkání nakonec zlomili mezi 20´ a 25´ kdy dali tři rychlé góly. Ve druhé půli ještě snížil Lukáš Boček na 2:4,ale pak už stříleli jenom hosté. Přesto kluci utkání nevypustili a zaslouží si za hru proti zkušenějšímu soupeři pochvalu.