Fryčovice : Český Těšín

V sobotu 5.10.2013 žáci přivítali na našem hřišti soupeře z Českého Těšína.
Starší žáci remízovali 2:2 po poločase 0:0. K utkání se dá říct, že jsme doplatili na úzký kádr a neproměňování šancí. První půle byla plně v naší režii, ale ani ty nejvaloženější šänce neskončily gólem. A tak nám musel na začátku druhé půle pomoci hostující gólman, který si do branky srazil lehkou střelu Kuby Filipce. Do 50´ jsme měli hru pod kontrolou, ale pak hosté po zbytečném rohovém kopu a střele z rohu pokutového území vyrovnali. Našim klukům začali docházet síly, projevilo se, že nám chyběli tři nemocní hráči a nebylo možno kluky prostřídat. I přesto jsme se ještě jednou dostali do vedení, když v 59´ unikl Martin Kutáč a dal na 2:1. Bohužel kluci nebyli po brance plně koncentrovaní a hosté ihned za minutu vyrovnali na 2:2. Když pak hostující obránce v poslední minutě vykopl z brankové čáry střelu Martina Kutáče, bylo jasné, že body se budou dělit.

Vedoucí Strnadel Tomáš

Mladší žáci remízovali 3:3 po poločase 1:0. Kluci uhráli zaslouženě první bod v soutěži, kdy o výsledek se zasloužili všichni velmi bojovným a obětavým výkonem. Přesto je nuntno vyzdvihnout brankáře Radka Překlasu, který nás dlouho držel ve hře a Patrika Štefka, který dal všechny tři naše branky. Kluci vedli ve 40´ 2:0, ale hosté dokázali během deseti minut výsledek otočit na 2:3. V poslední minutě se však prosadil po sólovém úniku Patrik Štefek a zaslouženě vyrovnal.